Ako se plašite da je jači, bar pozovite 192

Izvor: B92, 25.Okt.2018, 21:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ako se plašite da je jači, bar pozovite 192"

Beograd -- Snimak zabeležen u tramvaju, koji je objavljen na Fejbuku izazvao je burne reakcije. Kako pišu mediji, policija traga za muškarcem koji se pojavljuje na njemu.

Na stranici “Uživo iz beogradskih tramvaja i buseva” objavljen je snimak iz tramvaja na kom se vidi da muškarac maltretira maloletnicu, za koju se tvrdi da ima 12 godina.

Vidi se da joj muškarac prilazi, maltretira, pritiska uz staklo.

“Zamolio bih vas ako možete da okačite na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vašu stranicu snimak i sliku koju ću vam poslati. Na snimku je devojčica od 12 godina koju manijak napada, inače ćerka mog prijatelja”, navodi se na stranici na Fejsbuku.

Posebno šokantna činjenica da niko od prisutnih putnika nije reagovao. Odnosno nekoliko osoba je samo izvirivalo da vidi šta se događa, a ni vozač nije bio obavešten.

Zbog ovoga je i reagovao Damir Okanović direktor Komiteta za bezbednost saobraćaja.

“Ako se plašite da je jači, ako se plašite da ćete biti napadnuti, bar pozovite 192, a ne da okrećete glavu na drugu stranu ili nemo gledate. Nekima su samo faille kokice”, napisao je Okanović na Tviteru.

Okanović je okačio i fotografiju osumnjičenog i ponovo apelovao da, ukoliko ga neko prepoznaje, obavezno obavesti nadležne.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.