ASFALTIRANJE U LOZNICI BRŽE OD PLANIRANOG

Izvor: Kurir, 28.Jul.2011, 16:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ASFALTIRANJE U LOZNICI BRŽE OD PLANIRANOG

LOZNICA - Za obnovu šest seoskih i prigradskih puteva na području Loznice, koja se u potpunosti finansira iz sredstava Nacionalnog investicionog plana (NIP), predviđen je rok od 80 dana, ali je izvođač uspeo da polovinu radova obavi za dve sedmice.

Direktor lozničkog Javnog preduzeća (JP) "Grad", koje nadzire radove, Zoran Tomić rekao je da je Preduzeće za puteve "Valjevo" za dve sedmice asfaltiralo oko četiri, od predviđenih 9,3 kilometara puta u seoskim mesnim zajednicama.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
Proteklih pet godina uređeno je oko 70 kilometara saobraćajnica, a predviđeno je da ove godine bude rekonstruisano 30 kilometara, što će Loznicu približiti ostvarivanju ideje da bude jedini, ili prvi grad u Srbiji koji će imati potpunu putnu mrežu asflatiranu, istakao je Tomić.

Rekonstrukciju šest puteva u Jadru finansira Ministarstvo ekononije i regionalnog razvoja putem NIP-a, sredstvima u iznosu 31,6 miliona dinara.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.