Izvor: RTS, 24.Maj.2014, 10:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
AMSS: Zatvoreni putevi
Saobraćaj se obavlja po mestimično mokrim putevima, dok je u jutarnjim satima po kotlinama i uz rečne tokove moguća pojava slabe magle ili sumaglice, saopštio je AMSS. Na graničnim prelazima zadržavanja putničkih vozila na ulasku i na izlasku iz zemlje do 30 minuta.
I dalje je zatvoren granični prelaz Sremska Rača, dok je na graničnom prelazu Mali Zvornik otvoren teretni terminal za teretna vozila koja prevoze humanitarnu pomoć i prazna teretna vozila.
Za >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ostala teretna vozila taj granični prelaz je zatvoren, pa se ta kategorija vozila usmerava na granični prelaz Badovinci.
Sledeći putevi su neprohodni zbog izlivanja reka, poplava i odrona:
- Obustava saobraćaja na deonici Umka-Obrenovac-Ušće.
- Obustava saobraćaja na deonici Kalinovac-Novaci, u mestu Novaci.
- Obustava saobraćaja na mostu preko Jovanovačke reke, zbog nadošle vode.
- Obustava saobraćaja na deonici Makovište - Povlenska kosa
- Obustava saobraćaja na deonici Orljevo - Rašanac
- Obustava saobraćaja zbog pojave odrona na deonici Pecka - Ljubovija.
Prema obaveštavaju iz MUP Srbije, obustavljen je saobraćaja za vozila ukupne mase preko pet tona na Ibarskoj magistrali iz pravca Ćelija preko Ljiga do Rudnika. Istoj kategoriji vozila važi zabrana i na putu Topola-Rudnik preko Šatornje.
Nastavljaju se radovi na koridoru 10 Niš-Pirot, na deonici Ćiflik-Staničenje, u terminima od 9.00 do 11.00 i od 14.00 do 16.00.




















