AMSS: Saobraćaj umeren, oprez zbog poledice

Izvor: NoviMagazin.rs, 31.Jan.2017, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AMSS: Saobraćaj umeren, oprez zbog poledice

Saobraćaj na putevima prvog i drugog prioriteta Srbije večeras je umerenog intenziteta i bez zastoja, a moguće je stvaranje poledice zbog čega se vozačima savetuje oprezna vožnja, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).

AMSS je upozorio vozače na maglu koja smanjuje vidljivost preko Crnog Vrha, a vozačima savetuje opreznu vožnju i na putevima u planinskim predelima, duž klisura i stenskih useka, gde su mogući odroni zemlje i kamenja.

Prema poslednjim informacijama >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << Uprave granične policije, na putničkim terminalima na srpskim graničnim prelazima vozila se zadržavaju oko 20 minuta.

Na teretnim terminalima na graničnom prelazu "Batrovci", na izlazu iz Srbije, odnosno na ulazu u Hrvatsku, vozila se zadržavaju oko 180 minuta.

Teretna vozila na graničnom prelazu "Kelebija" na izlazu iz Srbije, odnosno na ulazu u Rumuniju, vozila čekaju oko 60 minuta, dok se na graničnom prelazu Vatin na ulazu u Rumuniju čeka oko 60 min.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.