AMSS: Saobraćaj bez vanrednih zastoja i prekida

Izvor: NoviMagazin.rs, 25.Jul.2018, 08:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AMSS: Saobraćaj bez vanrednih zastoja i prekida

Saobraćaj se na glavnim putnim pravcima odvija bez vanrednih zastoja i prekida, i umerenog je intenziteta, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS) i dodao da zbog najavljene povremene kiše promet može biti usporen zbog čega je vozačima neophodna dodatna pažnja.

Prema poslednjim podacima Uprave granične policije na putničkim terminalima zadržavanja nisu duža od 30 minuta. Teretna motorna vozila na izlaz iz Srbije na prelazu Batrovci čekaju oko 60 minuta, na prelazu >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << Šid oko 120 min, a na Horgošu oko 90 min.

Do sutra, 26. jula od 9.00 do 14.00 na autoputu kroz Beograd na deonici od petlje "Sava Centar" do petlje skretanja za Novi Sad, u smeru Beograd-Šid za saobraćaj će biti zatvorena krajnja leva traka zbog radova na nivelisanju zemlje i orezivanju šiblja u srednjem pojasu.

Do 27. jula naplatna stanica "Žednik" biće zatvorena u smeru ka Horgošu zbog radova na rehabilitaciji kolovoza na autoputu E-75. Alternativno isključenje s autputa je naplatna stanica "Bačka Topola".

Radovi su u toku na više deonica na putevima u Srbiji i tu je potreban dodatni oprez i poštovanje saobraćajne signalizacije, naveo je AMSS.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.