AMSS: Magla skoro u celoj Srbiji oteževa vožnju

Izvor: NoviMagazin.rs, 29.Jan.2018, 11:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AMSS: Magla skoro u celoj Srbiji oteževa vožnju

U skoro celoj Srbiji ima magle dok je vidljivost na mnogim deonicama toliko slaba da je vozilo moguće uočiti tek na nekoliko metara od njega, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Najgušća magla je u Vojvodini, oko Beograda, u Šumadiji i u velikom Pomoravlju, dok magle nema samo u višim planinskim predelima. Najbolje vreme za duža putovanja je između 10.00 i 16.00, naveo je AMSS.

Na naplatnim rampama nema zadržavanje, dok su na graničnim prelazima, >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << na putničkim terminalima zadržavanja do 30 minuta. Na prelazu Batrovci, na izlazu, zadržavanja za teretna motorna vozila su oko 120 minuta

Do 31. januara će zbog radova na autoputu kroz Beograd između petlje "Tošin bunar" i petlje "Beograd", u pravcu Dobanovaca, biti zatvorena zaustavna traka.

Radovi se odvijaju na više deonica na putevima u Srbiji i tu je potreban dodatni oprez i poštovanje saobraćajne signalizacije, navodi AMSS.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.