Izvor: NoviMagazin.rs, 25.Jan.2018, 09:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
AMSS: Dobra prohodnost puteva u Srbiji
Vozače u Srbiji danas očekuju uglavnom suvi i prohodni putevi, uz mestimičnu pojavu jutarnje magle, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Prema rečima metereologa, pred nama su dani sa povoljnijim i stabilnijim vremenskim prilikama, što će povoljno uticati na saobraćaj.
Prema podacima Uprave granične policije, na putničkim terminalima zadržavanja su do 30 minuta. Često dolazi do formiranja dužih kolona vozila na ulazu i na izlazu iz Mađarske, tada zadržavanja mogu biti višesatna.
Prema poslednjim informacijama dobijenih od JP "Putevi Srbije" nema zadržavanja na naplatnim stanicama.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





