Izvor: B92, 11.Sep.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AKTIVISTKINJA GSS DEVET SATI U POLICIJI

Clanica Gradjanskog saveza Srbije Irina Ljubic pustena je u ponedeljak iz stanice policije u na Vracaru, gde je provela devet sati nakon privodjenja, saopstio je GSS. U saopstenju te stranke, koje prenosi Beta, navodi se da je Ljubic tokom noci vise puta saslusavana i da joj je receno da nece biti pustena do jutra. Ona je privedena pola sata posle ponoci, kada je lepila propagandni materijal Demokratske opozicije Srbije. GSS navodi da je "policija zloupotrebljena u svrhu izborne kampanje Socijalisticke partije Srbije i Jugoslovenske levice".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.