Од данас повољне цене за путовања до преко 70 дестинација из мреже Ер Србије

Izvor: GradskeInfo.rs, 03.Feb.2025, 10:09

Од данас повољне цене за путовања до преко 70 дестинација из мреже Ер Србије

Ер Србија је припремила велику промотивну акцију за летове из Београда до више од 70 дестинација у својој мрежи, захваљујући чему ће од 3. до 9. фебруара путници бити у прилици да по веома повољним ценама набаве авио-карте до неких од најатрактивнијих градова широм света. Фото: >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << PrtSc/CCTV Video News Agency/YouTube Промотивна понуда важи за путовања у периоду од 3. фебруара до 25. октобра 2025. године, односно до краја летње сезоне у авијацији, а број места је ограничен, саопштила је српска национална авио-компанија.
„Нову промотивну понуду осмислили смо тако да путницима пружимо могућност да већ на почетку године испланирају путовања до преко 70 дестинација из наше мреже“, наводи се у саопштењу и истиче да је први пут на акцији чак 10 градова широм Италије, што љубитељима те предивне земље даје прилику да је још боље упознају и истраже.
Ер Србија подсећа да нам предстоје Ускршњи и првомајски празници, када се традиционално више путује, и напомиње да су летови те компаније током тих дана већ прилично попуњени. „Предлажемо да што пре посетите наш сајт, мобилну апликацију или пословнице и на време обезбедите карте за жељену дестинацију,“ каже Бошко Рупић, директор за комерцијалу и стратегију Ер Србије, истичући да је авио-карте добро обезбедити унапред како би се по најповољнијим ценама осигурало место на траженом лету.
Ер Србија планира да током летње сезоне 2025. године значајно повећа фреквенцију летова ка најатрактивнијим туристичким дестинацијама у Грчкој, Шпанији и Португалији, омогућавајући путницима још већу флексибилност приликом планирања одмора. На тај начин, српска национална авио-компанија одговара и на све већу потражњу за летовима ка овим земљама познатим по прелепим плажама и богатој културној баштини.
На прагу летње сезоне, Ер Србија ће своју мрежу додатно проширити – од 18. априла, српска национална авио-компанија ће из Београда летети директно до Фиренце, од 6. јуна до Миконоса, а од 10. јуна и до града Алгеро на Сардинији, наводи се у саопштењу, преноси Танјуг.
Bil Gejts: Mask je bio zao prema meni

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Од данас повољне цене за путовања до преко 70 дестинација из мреже Ер Србије се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.