Izvor: GradskeInfo.rs, 19.Sep.2023, 16:25
Промет на берзи 7,38 милиона динара, индекси у паду
Трговином на Београдској берзи данас је остварен промет од 7,38 милиона динара, а оба индекса су забележила пад, наводи се у берзанском извештају.
Фото: Unsplash/Marga Santoso
Belex15 је пао за 0,25 одсто, а Belexlineза 0,16 процената.
Раст акција од 0,40 одсто довео је Дунав осигурање на данашњу добитничку >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << листу.
Прво место на листи губитника данас је припало Мессер Тегногасу из Београда чије акције су ослабиле за 1,16 одсто, а на другом месту на овој листи нашао се београдски аеродром Никола Тесла са падом вредности акција за 0,45 одсто.
И данас се највише трговало акцијама НИС-а, чиме је остварена вредност промета од 4,63 милиона динара.
Suficit platnog bilansa evrozone u julu 21 milijarda evra
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Промет на берзи 7,38 милиона динара, индекси у паду се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.











