Шоу „ШПАНСКО СЕЛО“ у четвртак, 5. јуна у Треми

Izvor: GradskeInfo.rs, 04.Jun.2025, 07:58

Шоу „ШПАНСКО СЕЛО“ у четвртак, 5. јуна у Треми

Miguel Jaramillo, Шпанац из сунчане Севиље, дошао је у Србију мислећи да све зна… док није оженио Крушевљанку! Фото: new.gigstix.com/event Већ 10 година живи овде и сваким даном открива колико је Србија непредвидива, урнебесна и… тотално “шпанско село”!
Његов станд-уп схоw гарантује вече испуњено >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << смехом и причама из живота странца који покушава да преживи српски менталитет!
Карте за Мигелов наступ у Треми, 5. јуна од 20:30 часова можете купити на свим продајним местима “Gigstix-a” као и онлајн.
Аниме “night” уз мангу „Dan da dan: Evil eye“ и поклоне 7. јуна у биоскопу Cineplexx Нови Сад

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Шоу „ШПАНСКО СЕЛО“ у четвртак, 5. јуна у Треми се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.