Ањи Цревар бронза измакла за секунд: Српска пливачица четврта у трци на 400 метара

Izvor: GradskeInfo.rs, 18.Feb.2024, 19:58

Српска пливачица Ања Цревар освојила је вечерас четврто место у финалу трке 400 метара мешовито на Светском првенству у Дохи. Фото: Танјуг/AP/David J. Phillip Ања Цревар је вечерас у финалу СП 400 метара испливала за четири минута, 38 секунди и 93 стотинке.
Златну медаљу освојила је Британка >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Фреја Констанс Колбер (4:37.14). Сребрна медаља је припала Анастасији Горбенко из Израела (4:37.36), док је бронзано одличје освојила Италијанка Сара Франчески (4:37.86).
Ања Цревар је у Дохи пре неколико дана освојила девето место у дисциплини 200 метара делфин стилом.
Zbiljić preuzeo krivicu za rezultate Vojvodine: Svaki sledeći meč za naš klub biće presudan, sad je pravo vreme za podršku

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Ањи Цревар бронза измакла за секунд: Српска пливачица четврта у трци на 400 метара се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.