Сампдорија званично продата и спасена банкрота, али ће сезону почети са -4 бода

Izvor: GradskeInfo.rs, 31.Maj.2023, 08:02

Сампдорија званично продата и спасена банкрота, али ће сезону почети са -4 бода

Фудбалски клуб Сампдорија из Ђенове и званично има новог власника и спасена је банкрота и селидбе у четврту италијанску лигу, пошто је нови власник постао Андреа Радрицани, човек у чијем је већинском власништву енглески друголигаш Лидс, јављају италијански медији. Фото: Танјуг/Tano >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Pecoraro/LaPresse via AP Радрицани је купио клуб из Ђенове од Масима Ферера, у чијем је власништву Сампдорија била од 2010. године.
Медији наводе и да ће клуб следећу сезону у Серији Б почети са минус четири бода, због тога што неће успети да време регулише све дугове које има према Фудбалском савезу Италије, играчима и запосленима у клубу.
Juventus se nagodio sa čelnicima FS Italije, minus 10 bodova je konačna kazna

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Сампдорија званично продата и спасена банкрота, али ће сезону почети са -4 бода се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.