Фудбалери Црвене звезде победили ТСЦ и освојили 34. шампионску титулу

Izvor: GradskeInfo.rs, 22.Apr.2023, 20:22

Фудбалери Црвене звезде освојили су 34. шампионску титулу, шесту у низу, пошто су данас у утакмици првог кола плеј-офа савладали ТСЦ 4:1 (1:1). Фото: Танјуг/Милош Миливојевић Црвено-бели шест кола пре краја имају 85 бодова, 23 више од екипе из Бачке Тополе и Чукаричког, чиме су изједначили >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << рекорд из сезоне 1976/1977 када је такође освојена титула шест утакмица пре краја првенства.
Троструки стрелац био је Осман Букари, у 45+2, 61. и 75, а погодио је и Гелор Канга у 69. минуту.
Једини гол за госте постигао је Ифет Ђаковац у 20. минуту из пенала.
Звезда је овом титулом први пут обезбедила и директан пласман у групну фазу Лиге шампиона, а до краја сезоне покушаће да освоји и Куп и стигне до треће узастопне дупле круне.
Fudbaleri Vojvodine pobedili ekipu Novog Pazara

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Фудбалери Црвене звезде победили ТСЦ и освојили 34. шампионску титулу се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.