Izvor: GradskeInfo.rs, 20.Jul.2025, 08:41
Путничка возила на Градини и Прешеву чекају 30 минута, на Батровцима камиони два сата
Када је сезона путовања и годишњих одмора у току, дани викенда доносе више возила на аутопутевима, главним путним правцима као и граничним прелазима, саопштио је јутрос Ауто Мото Савез Србије.
ФОТО: ТАНЈУГ/АЛЕКСАНДРА ЋИРИЋ
Према информацијама Управе граничне Полиције РС – >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << добијеним у 5:15 часова, на путничким терминалима ГП Градина и Прешево на излазу из земље чека се пола саста.
Теретна моторна возила на ГП Батровци на излазу чекају два сата, док је задржавање за аутобусе на то прелазу, на улазу у Србију 30 минута.
Данас топло, али променљиво облачно са појавом краткотрајних пљускова и грмљавине
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Путничка возила на Градини и Прешеву чекају 30 минута, на Батровцима камиони два сата се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.







