На граничном прелазу Хоргош путничка возила чекају 3 сата

Izvor: GradskeInfo.rs, 12.Avg.2023, 19:51

На граничном прелазу Хоргош путничка возила чекају 3 сата

Према информацијама Управе граничне Полиције добијеним у 17.15 часова на граничном прелазу Хоргош путничка возила на излазу из земље чекају три сата, док се на прелазу Хоргош 2 задржавају око сат времена. Фото: Танјуг/Александар Ћирић Како је наведено у саопштењу АМСС, на граничном >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << прелазу Градина аутомобили на излазу из земље чекају 70 минута, док се на улазу задржавају око 40 минута.
На прелазима Келебија и Батровци путничка возила чекају око сат времена на излазу из земље, док се на граничном прелазу Прешево на излазу из земље чака пола сата, а на улазу око 40 минута.
На прелазу Гостун, путничка возила чекају око пола сата на улазу и излазу из земље, док на прелазу Градина теретна возила чекају око сат времена, наведено је у саопштењу.
Продужено је радно време граничног прелаза Бачки Виногради до 3. септембра и то од понедељка до четвртка у периоду од 07.00 до 19.00 часова, а у петак, суботу и недељу од 07.00 до 22.00 часа.
Такође, продужено је радно време и прелаза Бајмок и то до 10. септембра од понедељка до четвртка од 07.00 до 19.00 часова, а петком, суботом и недељом од 07.00 до 24.00 часа.
Vučević: Nikada nećemo ostaviti naš narod i Srpsku na cedilu

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак На граничном прелазу Хоргош путничка возила чекају 3 сата се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.