Лукс Хот дог у Луцерну кошта чак 250 франака

Izvor: GradskeInfo.rs, 23.Nov.2022, 08:45

Лукс Хот дог у Луцерну кошта чак 250 франака

У Швајцарској су већ постављене традиционалне божићне пијаце, а на њима се могу наћи како пригодни напици, тако и специјалитети брзе хране, који понекад могу да коштају и мало богатство. Фото: Pixabay
Један штанд на Божићној пијаци у Луцерну се хвали да има најскупљи хот дог >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << на свету.
Штанд циришког кетеринга „Хепи соулс“ продаје хот дог за 250 франака.
Тај хот дог се састоји од ручно мешеног хлеба, у њему је најскупљи зачин света – сафран, али и кобасица од Кобе говеда, француски сенф, кечап од смокава, мајонез, бела тертуфа, пена од шампањца „Роедерер Кристал“ и парчићи швајцарске чоколаде.
Иначе килограм меса јапанског говеда Кобе кошта више стотина евра, бела тартуфа важи за најскупљу, а и коришћени шампањац је међу најскупљима.
Ко наручи овај скупи хот дог мора да чека и до 40 минута, јер се он спрема свеже на штанду.

Швајцарци забранили албанског орла на мечу са Србијом

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Лукс Хот дог у Луцерну кошта чак 250 франака се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.