Велики преокрет кошаркаша Партизана – од „минус 24“ до победе против Макабија

Izvor: GradskeInfo.rs, 13.Jan.2024, 11:11

Кошаркаши Партизана победили су Макаби резултатом 88:79 у 21. колу Евролиге, упркос томе што су у првом полувремену имали минус од чак 24 поена Партизан сад има скор 11-10, а Макаби 12-9. Фото: Танјуг/Милош Миливојевић Партизан је катастрофално отворио утакмицу, Макаби је водио 16:0, 27:9 >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << и 39:15. Иако је било минус 24, навијачи Партизана нису одустајали од подршке и „гурали“ су екипу напред. На полувремену је било 52:36 за госте.
Средином треће деонице Партизан је пришао на минус пет (51:56), а у 28. минуту је изједначио на 60:60.
По окончању треће деонице било је 67:67.
На старту четврте четвртине због друге неспортске грешке ван терена је морао Џејмс Нанели.
Осам минута пре краја било је 75:69 за Партизан после две везане тројке Алена Смаилагића и Огњена Јарамаза.
На 5.35 било је 80:71, а у последњи минут ушло се са 84:79 за Партизан.
Најефикаснији у редовима Партизана био је Пи Џеј Доужер са 23 поена, Нанели је дао 20, а Бруно Кабокло 11.
Код Макабија је најефикаснији био Вејн Болдвин са 19 поена, Роман Соркин је дао 14.
У наредном колу Партизан гостује Панатинаикосу.
Vaterpolisti Srbije bez polufinala, Mađarska bolja nakon peteraca

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Велики преокрет кошаркаша Партизана – од „минус 24“ до победе против Макабија се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.