Izvor: GradskeInfo.rs, 22.Dec.2022, 12:22
Белорусија игра против Швајцарске у Новом Саду у квалификацијама за ЕП 2024.
Репрезентација Белорусије биће домаћин у Новом Саду селекцију Швајцарске у мечу првог кола групе и квалификација за Европско првенство 2024, саопштила је Европска фудбалска унија (УЕФА).
Фото: Pexels/Pixabay
Овај меч биће одигран 25. марта 2023. године од 18 сати на стадиону „Карађорђе“ >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << у Новом Саду.
УЕФА је још раније саопштила да фудбалска репрезентација Белорусија неће моћи да мечеве игра у својој земљи због рата у Украјини.
Белорусија је ове године играла мечеве као домаћин у Новом Саду у Лиги нација, али без присуства навијача.
У групи И квалификација за ЕП 2024. се поред Белорусије и Швајцарске налазе још селекције Израела, Румуније, Андоре и такозваног Косова.
Квалификације за Европско првенство на програму су од марта до новембра 2023. године. ЕП 2024. биће одржано у Немачкој.
Фудбалске репрезентације Србије и Швајцарске играле су у групи Г на недавном Светском првенству у Катару. Меч је завршен победом победом Швајцарске резултатом 3:2, а овај дуел је обиловао инцидентима и провокацијама појединих швајцарских фудбалера.
Mesi dogovorio produžetak saradnje sa PSŽ-om?
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Белорусија игра против Швајцарске у Новом Саду у квалификацијама за ЕП 2024. се појављује прво на Градске инфо.









