Бајден у Пољској од 20. до 22. фебруара на прву годишњицу напада на Украјину

Izvor: GradskeInfo.rs, 11.Feb.2023, 09:02

Бајден у Пољској од 20. до 22. фебруара на прву годишњицу напада на Украјину

Амерички председник Џозеф Бајден боравиће у Пољској од 20. до 22. фебруара поводом обележавања прве годишњице руског напада на Украјину, саопштила је данас Бела кућа. Фото: Танјуг/AP Photo/Evan Vucci Џон Кирби, портпарол Савета за националну безбедност Беле куће, рекао је да ће Бајден јасно >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << ставити до знања да ће додатна безбедносна помоћи додатна подршка стизати из САД, преноси Ројтерс.
„Председник ће врло јасно ставити до знања да ће САД наставити да стоје уз Украјину колико год буде потребно“, рекао је Кирби.
Бајден ће се током посете састати са пољским председником Анџејем Дудом и источноевропским савезницима и разговарати о Украјини, саопштила је Бела кућа.
Melonijeva: Makron potkopava jedinstvo EU po pitanju Ukrajine

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Бајден у Пољској од 20. до 22. фебруара на прву годишњицу напада на Украјину се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.