Izvor: GradskeInfo.rs, 18.Jul.2023, 14:08
У Будви ухапшен просјак са КиМ, код себе имао око 20.000 евра
Код Д.Ц. (78) са тзв. Косова, који је просио у Будви, полиција је пронашла скоро 20 хиљада евра, он је ухапшен и против њега ће бити покренут прекршајни поступак, саопштено је из Управе полиције.
Фото: Unsplash
„Прегледом лица пронађен је и уз потврду одузет новац – 18.980 ЕУР, 112.710 РСД, 7 УСД, >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << 5 САР, као и признанице и комади папира са исписаним бројевима, који су се налазили у ушивеним џеповима јакне“, наводи се у саопштењу.
Д.Ц. је, наводи се, ухапшен и против њега је поднет захтев за покретање прекршајног поступка због прекршаја из Заона о јавном реду и миру.
Rusija: Kanalu TV-3 kazna 40.000 dolara zbog prikazivanja LGBT odnosa
Преузмите андроид апликацију.
Чланак У Будви ухапшен просјак са КиМ, код себе имао око 20.000 евра се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.







