Izvor: Nezavisne Novine, 26.Apr.2018, 16:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

1i 2. maj neradni dani u FBiH

SARAJEVO - Vlada FBiH na današnjoj sjednici je usvojila odluku o proglašenju 1. i 2. maja neradnim danima, povodom obilježavanja međunarodnom praznika rada.

Federalno ministarstvo rada i socijalne politike obavještava javnost da je Zakonom o praznicima ("Službeni list SFRJ", broj: 6/73), propisano da je Prvi maj praznik rada i da se obilježava dva dana (1. i 2. maj.)

"S tim u vezi, obavještavamo javnost da su neradni dani u Federaciji Bosne i Hercegovine utorak >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << 1. maj i srijeda 2. maj 2018. godine", istakli su iz Vlade FBiH.

U dane praznika poslodavci, ustanove, organi i druge pravne osobe ne rade, kaže se u obavještenju Federalnog ministarstva rada i socijalne politike.

(klix.ba)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.