Пекинг: Кина ће глатко пребродити врхунац епидемије ковид19

Izvor: GradskeInfo.rs, 15.Dec.2022, 14:01

Пекинг: Кина ће глатко пребродити врхунац епидемије ковид19

Портпарол кинеског министарства спољних послова Ванг Венбин изјавио је данас да Кина поседује институционалне предности у борби против вируса ковид19, након што су САД саопштиле да могу да пруже помоћ у случају евентуалног пораста броја инфекција ако је Пекинг затражи. Фото: >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Pexels
Кина је данас убрзала вакцинисање најугроженијег становништва како би што спремнија дочекала талас инфекција ковид19, а неки аналитичари оцењују да ће због ублажавања строгих мера против тог вируса порасти број смртних случајева, пренео је Ројтерс.

Агенција подсећа да је Пекинг прошле седмице започео укидање политике нулте толеранције на ковид19.
Srđan Graovac: Kina, SAD i japanska strategija bezbednosti

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Пекинг: Кина ће глатко пребродити врхунац епидемије ковид19 се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.