Izvor: Vesti-online.com, 30.Apr.2019, 08:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
10 + 10 sa Andrijom Kuzmanovićem
Gost naše redovne rubrike 10+10 bio je glumac Andrija Kuzmanović. Samo za "Vesti" on je otkrio kako se bori sa tremom, koji aplauz pamti i ko je najzaslužniji za njegovu karijeru.
- Za moju karijeru je pre svega moja majka zaslužna, jer je uvek podržavala moju ljubav prema glumi, kasnije je i otac bio veliki oslonac kao i cela porodica!
- Nemam tremu! Mislim da je pozitivna trema nešto zbog čega se i bavim ovim poslom, mada bih pre to svrstao u adrenalinski šok >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << koji prija telu i duhu.
- Zasad mi je najupečatljiviji i najemotivniji aplauz bio posle filma "Montevideo" u velikoj dvorani našeg Sava centra.
- Neke propuštene lepe momente sa ljudima koji više nisu tu.
- Divim se normalnim i običnim ljudima koji pored te svoje normalnosti poseduju i veliku ljubav prema svakom trenutku koji čini život!
- Svašta nešto: fudbaler Napolija, astronaut, glumac...
- Slušam sve što mi prija uhu u datom trenutku: rok (stari), bluz (stari), elektro (novi), rep (stari i novi)...
- Bilo je mnogo lepih odmora, pamtim svako leto u Crnoj Gori, Španiji, Grčkoj, pa i na selu (ne volim da letujem u selu) ali kad si mali ko te pita.
- Ne znam, zasad u Beogradu, kasnije možda negde drugde...
- Da budem jednog dana i ja otac.
#senkenadbalkanom
A post shared by andrija kuzmanovic (@pedzidzons) on Jul 27, 2017 at 7:03pm PDT
Nastavak na Vesti-online.com...






