Србија – Словенија 1:1, Лука Јовић дао гол у последњој секунди утакмице!

Izvor: GradskeInfo.rs, 20.Jun.2024, 17:27

Фудбалске репрезентације Србије и Словеније одиграле су данас у Минхену без победника, 1:1 у мечу другог кола групе Ц на Европском првенству у Немачкој. Фото: Танјуг/Немања Јовановић
Словенија је повела голом Жан Карничника у 69. минуту. Изједначење Србији донео је Лука Јовић >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << у петом минуту надокнаде времена.
У другом мечу другог кола групе Ц, од 18 сати играће Данска и Енглеска.
Енглеска је прва на табели са три бода, Словенија има два, а Данска и Србија по један.
Србија ће у трећем колу 25. јуна играти против Данске, док ће се Словенија истог дана састати са Енглеском.
Novak Đoković uputio podršku fudbalerima Srbije pred utakmicu sa Slovenijom (VIDEO)

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Србија – Словенија 1:1, Лука Јовић дао гол у последњој секунди утакмице! се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.