Србија пропустила прилике, а Камерун повео са 1: 0

Izvor: GradskeInfo.rs, 28.Nov.2022, 12:41

Фудбалери Камеруна воде од 29. минута. Стрелац је био Кастелето после корнера. Фото: Танјуг/AP/Pavel Golovkin Србија је од почетка кренула офанзивно. Прву шансу наши фудбалери су имали у десетом минуту, када је Александар Митровић погодио стативу.
Србија је у 17. минуту пропустила и >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << другу велику шансу. Митровић је шутирао са десетак метара али је лопта прошла поред гола.
Камерунци су запретили два минута касније преко Кундеа али је наш голман Вања Милинковић-Савић одлично интервенисао и избацио лопту у корнер.
Фудбалери Србије против Камеруна играју други меч у Групи Г на Мундијалу у Катару.
Atmosfera sa tribina pred meč između Srbije i Kameruna (FOTO)

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Србија пропустила прилике, а Камерун повео са 1: 0 се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.