Izvor: GradskeInfo.rs, 06.Dec.2023, 13:21
Медији: Арсенал жели да у јануару наредне године прода голмана Ерона Ремсдејла
Челници фудбалског клуба Арсенал планирају да у зимском прелазном року продају голмана Ерона Ремсдејла, који је незадовољан статусом у лондонском клубу, преноси Мирор.
Фото: Танјуг/AP Photo/Ian Walton
Ремсдејл (25) је у Арсенал стигао у августу 2021, а има уговор са лондонским клубом до >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << 30. јуна 2026. године. Он је ове сезоне бранио на осам мечева у свим такмичењима, пошто је тренутно први чувар мреже „тобџија“ Давид Раја.
Британски медији наводе да је Ремсдејл у претходне две сезоне био стандардни првотимац, али је изгубио место у стартној постави, пошто је у Арсенал стигао Раја. Поједини медији су објавили да би голман Арсенала могао да пређе у Њукасл, као замена за повређеног Ника Поупа.
Британски медији тврде да је менаџер Арсенала Микел Артета поручио челницима клуба да у зимском прелазном року продају Ремсдејла, како би се евентуално отворио простор за довођење играча на другим позицијама у јануару.
Међутим, Артета је навео да не жели да Ремсдејл напусти лондонски клуб.
FK Crvena zvezda: U prodaji karte za meč 18. kola SLS protiv Mladosti iz Lučana
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Медији: Арсенал жели да у јануару наредне године прода голмана Ерона Ремсдејла се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.



