Галант: Задржаћемо право да одговоримо на сваку претњу у Гази и после рата

Izvor: GradskeInfo.rs, 07.Nov.2023, 19:47

Галант: Задржаћемо право да одговоримо на сваку претњу у Гази и после рата

Израелски министар одбране Јоав Галант рекао је данас да ће Израел „задржати потпуну слободу да акцијом одоговори на сваку претњу у Појасу Газе“ када се рат заврши, пренео је CNN. Фото: Танјуг/Abir Sultan/Pool Photo via AP Говорећи на Комитету за спољне послове и одбрану, Галант је рекао да >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << „на крају ове кампање, Хамас, који влада у Гази, престаће да постоји“.
„Неће бити безбедносних претњи за Израел из Газе, а Израел ће задржати потпуну слободу да одговори акцијом на сваку ситуацију у Појасу Газе која представља било какву врсту претње“, рекао је Галант, а пренео Инет.
Он је, такође, рекао да је главни ратни приоритет да се „елиминише тај феномен звани Хамас“, и да је он лично фокусиран на“победу у рату“ и на повратак израелских талаца кућама.
Zelenski predlaže da se zabrana izvoza ukrajinskog gasa nastavi u 2024. godini

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Галант: Задржаћемо право да одговоримо на сваку претњу у Гази и после рата се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.