Вучевић са Гренелом о ситуацији на КиМ и мерама Србије да дође до деескалације

Izvor: GradskeInfo.rs, 24.Okt.2023, 15:30

Вучевић са Гренелом о ситуацији на КиМ и мерама Србије да дође до деескалације

Министар одбране Милош Вучевић састао се данас са специјалним изаслаником за питање Косова и Метохије у администрацији бившег америчког председника Доналда Трампа, Ричардом Гренелом, и том приликом су разговарали о ситуацији у јужној српској покрајини. Фото: Instagram/milosvucevic „Разговарали >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << смо о ситуацији на Косову и Метохији и о свим мерама које је наша земља предузела да дође до деескалације и смањења тензија“, написао је Вучевић на свом Инстаграм налогу „milosvucevic„.
Вучевић је навео да су на састанку поздравили појачано присуство снага КФОР-а у српским срединама на Косову и Метохији, у циљу очувања мира и стабилности на простору наше јужне покрајине.
Vučić: U kampanji ćemo voditi odgovornu politiku

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Вучевић са Гренелом о ситуацији на КиМ и мерама Србије да дође до деескалације се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.