Ивана Вулета победом у Јуџину до шампионске титуле у Дијамантској лиги

Izvor: GradskeInfo.rs, 18.Sep.2023, 07:50

Ивана Вулета победом у Јуџину до шампионске титуле у Дијамантској лиги

Српска атлетичарка Ивана Вулета победница је финала Дијамантске лиге у Јуџину у скоку у даљ, пошто је скоком 6,85 метара у последњој серији стигла до победе и титуле шампиона престижног такмичења. Фото: Танјуг/Јадранка Илић Вулета је стигла до првог места испред Есе Бруме из Нигерије. >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Обе су скочиле по 6,85, а у тим случајевима се гледа други најбољи скок такмичарке. Ту је била боља Српкиња јер јој је други најбољи скок био 6,77, а Нигеријки 6,69. Трећа је била Американка Кваниша Буркс са 6,77.
Победом на финалу Дијамантске лиге Вулета је на најбољи могући начин крунисала фантастичну сезону у којој је пре само три недеље постала светска шампионка у Будимпешти.
Novak Đoković neće igrati na Mastersu u Šangaju

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Ивана Вулета победом у Јуџину до шампионске титуле у Дијамантској лиги се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.