Izvor: GradskeInfo.rs, 28.Avg.2023, 10:02
Измене у саобраћају због најављених радова на путевима
Према информацијама Путева Србије, на ауто-путу Е-75 у зони петље Батајница до 30. августа до 10 сати изводе се радови на рехабилитацији возне и зауставне траке десне стране.
Фото: Pixabay/WikimediaImages
За саобраћај је затворена десна страна петље Батајница у смеру Нови Сад – Београд. >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs <<
У смеру ка Београду за саобраћај су затворене возна и зауставна саобраћајна трака, саобраћај се одвија претицајном саобраћајном траком супротног смера и претицајном саобраћајном траком у смеру кретања.
У смеру ка Новом Саду саобраћај се одвија возном и зауставном саобраћајном траком.
На деоници Мионица – Дивци од сутра је на снази привремени режим саобраћаја, због радова на изградњи брзе саобраћајнице Лозница – Ваљево – Лазаревац, на деоници Иверак – Лајковац.
Привременом саобраћајном сигнализацијом предвиђено ограничење брзине кретања на 40 км/х.
Како је наведено у саопштењу, на деоници Српски Милетић – Оџаци због радова на рехабилитацији коловоза обуставља се саобраћај у дужини од око 2,2 км до 06. септембра до 8 часова.
Н деоници Пријепоље – Бродарево, код места Дуга Лука измењен је режим саобраћаја услед појаве клизишта уз наизменично пропуштање возила.
Такође, на деоницама Садиков Бунар – Доњи Стрижевац и Доњи Стрижевац – Бабушница, Горње Крњино – Извор најављени су радови на рехабилитацији пута од 7 до 16 часова уз наизменично пропуштање возила, наведено је у саопшењу Путева Србије.
Brnabić danas na Strateškom forumu na Bledu
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Измене у саобраћају због најављених радова на путевима се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.










