Вучевић примио амбасадорку Кине Чен Бо у опроштајну посету

Izvor: GradskeInfo.rs, 31.Jul.2023, 19:45

Вучевић примио амбасадорку Кине Чен Бо у опроштајну посету

Потпредседник Владе и министар одбране Милош Вучевић захвалио је данас, током опроштајне посете, амбасадорки Кине Чен Бо на посвећеном раду и личном доприносу развоју сарадње и успостављању чвршћих односа наше две земље. Фото: Танјуг/Никола Недељковић Вучевић и Чен Бо сагласили >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << су се да су одлични односи два председника, Александра Вучића и Си Ђинпинга, потврда традиционалног челичног пријатељства двеју држава, саопштено је из Министарства одбране.
Вучевић је захвалио на подршци коју Кина пружа очувању суверенитета и територијалног интегритета Републике Србије и на томе што је став Кине по питању Косова и Метохије непромењен.
Кинеска амбасадорка је истакла значај узајамне подршке Србије и Кине по питању суверенитета и територијалног интегритета.
Она је захвалила на гостопримству и изразила задовољство сарадњом са министром Вучевићем, Министарством одбране и Војском Србије током свог мандата.
Raspisan tender za gradnju još 12 stanica za naplatu putarine

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Вучевић примио амбасадорку Кине Чен Бо у опроштајну посету се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.