Лука Јовић стрелац у победи Фиорентине против Роме, Илић прецизан за Торино

Izvor: GradskeInfo.rs, 27.Maj.2023, 20:42

Фудбалери Фиорентине савладали су вечерас Рому 2:1 (1:1) у утакмици 37. кола Серије А. Фото: Танјуг/Marco Bucco/LaPresse via AP Рома је водила од 11. минута голом Стефана Ел Шаравија, а преокрет су донели Лука Јовић у 85. и Џонатан Иконе у 88. минуту.
Јовић је одиграо цео меч, а Никола Миленковић >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << и Алекса Терзић других 45 минута.
Са друге стране, Немања Матић није играо, а бранио је Миле Свилар.
Раније данас, Торино је савладао Специју 4:0, а трећи гол постигао је Иван Илић у 76. минуту.
Вања Милинковић-Савић бранио је за Торино свих 90 минута.
Bajern posle osvojene titule uručio otkaze Oliveru Kanu i Hasanu Salihamidžiću

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Лука Јовић стрелац у победи Фиорентине против Роме, Илић прецизан за Торино се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.