Ваљадолид победио Барселону

Izvor: GradskeInfo.rs, 24.Maj.2023, 07:35

Фудбалери Ваљадолида победили су на свом терену Барселону са 3:1, у мечу 36. кола шпанске Примере. Фото: Танјуг/AP/Jose Breton Стрелци за Ваљадолид били Андреас Кристенсен (аутогол) у другом минуту, Кајл Ларин из пенала у 22. и Гонзало Плата у 73. минуту.
Гол за Барселону постигао је Роберт >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Левандовски у 84. минутуВаљадолид је на 17. месту са 38 поена, а Барселона је на првој позицији са 85 бодова. Oд раније је обезбедила титулу првака Шпаније.
У наредном колу, Ваљадолид ће гостовати Алмерији, док ће Барселона дочекати Мајорку.
Haland: Život mi se promenio, ali neću da se žalim

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Ваљадолид победио Барселону се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.