Мото ГП: Бањаја победио на трци за Велику награду Шпаније

Izvor: GradskeInfo.rs, 30.Apr.2023, 17:02

Возач Дукатија Италијан Франческо Бањаја победио је на трци за Велику награду Шпаније, која је у оквиру Мото ГП шампионата данас вожена на стази у Херезу. Фото: Танјуг/Natacha Pisarenko Бањаја је остварио другу победу ове сезоне, пошто је остварио вреем од 39 минута, 29,085 секунди.
Друго >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << место освојио је Јужноафриканац Бред Биндер из КТМ-а, који је за победником каснио 0,221 секунд.
Трећу позицију је заузео још један возач КТМ-а Аустралијанац Џек Милер, који је за Бањајом заостао 1,119 секунди.
Прво место у генералном пласману возача држи Бањаја са 87 бодова, док је други његов сународник Марко Бецеки са 65.
Наредна трка у Мото ГП шампионату биће вожена 14. маја за ВН Француске на стази у Ле Ману.
TCR: Borkovića zaustavio incident u drugoj trci posle sjajne prve trke

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Мото ГП: Бањаја победио на трци за Велику награду Шпаније се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.