Izvor: GradskeInfo.rs, 30.Apr.2023, 11:27
Директор Арене Грбовић: Ако буде инцидента, Партизан пред празним трибинама у четвртом мечу
Директор београдске Арене, легендарни кошаркаш Партизана Горан Грбовић, упозорио је навијаче „црно-белих“ да ће због најмањег инцидента у мечу против Реала у уторак, највећа дворана у Србији бити испражњена, а клуб кажњен утакмицом пред празним трибинама.
Фото: Танјуг/Милош >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Милојевић
Грбовић је истакао да навијачи треба да буду прибрани и не реагују бурно.
„Ако се деси неки инцидент, улети било какав предмет или се неко због тога повреди, комплетне трибине се празне за 45 минута, а евентуална четврта утакмица се игра без публике. Зато, навијачи, памет у главу. Подржите Партизан у овом историјском моменту. Реал је на коленима, а Жељков тим је показао од чега је саткан и шта може да уради“, рекао је Грбовић за београдске медије.
Партизан у случају победе иде на фајнал-фор у Каунасу.
Cedevita Olimpija savladala FMP i povela u četvrtfinalnoj seriji
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Директор Арене Грбовић: Ако буде инцидента, Партизан пред празним трибинама у четвртом мечу се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.














