Фудбалери Манчестер јунајтеда после бољег извођења пенала у финалу ФА купа

Izvor: GradskeInfo.rs, 24.Apr.2023, 07:16

Фудбалери Манчестер јунајтеда пласирали су се синоћ у финале ФА купа, пошто су у Лондону у полуфиналу после бољег извођења пенала победили Брајтон резултатом 7:6. Фото: Танјуг/AP Photo/Kirsty Wigglesworth Меч је после 90 минута завршен без голова, а пошто није било погодака ни после додатних >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << 30 минута, приступило се извођењу пенала.
Брајтон је пропустио прилику да се први пут након 1983. године пласира у финале ФА купа, а трагичар је био Соли Марч, који је седмој серији шутирао преко гола.
Манчестер јунајтед ће у финалу ФА купа трећег јуна на Вемблију играти против градског ривала Манчестер ситија.
Rubljov: Lajović zaslužio titulu

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Фудбалери Манчестер јунајтеда после бољег извођења пенала у финалу ФА купа се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.