Фудбалери Ленса остали у трци за титулу

Izvor: GradskeInfo.rs, 02.Apr.2023, 10:10

Фудбалери Ленса остварили су велику победу у трци за титулу у првенству Француске. Фото: Unsplash/Tobias Flyckt Они су као гости славили против екипе Рена, 1:0 (1:0) у сусрету 29. кола Лиге 1.
Био је то други узастопни тријумф Ленса и 17. у овој сезони, док је Рен забележио девети пораз.
Гости >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << су боље отворили меч, пропустили две прилике у првих 15 минута, а онда је уследио моменат одлуке.
У 31. минуту после центаршута са десне стране Луј Опенда је високо скочио и главом лопту спровео у мрежу Рена.
Два минута касније Бенжаман Буриго је могао да повиси на 2:0, али је погодио пречку.
Рену је у 87. минуту поништен гол због офсајда и то после интервенције из ВАР студија па је остало 0:1.
У другом сусрету данас, Оксер је такође са 1:0 победио екипу Троа, а стрелац је био Нијанг у 73. минуту.
Лига 1, 29. коло: Субота:
Оксер – Троа 1:0 (0:0)