Блинкен: Обарање дрона непромишљено

Izvor: GradskeInfo.rs, 15.Mar.2023, 20:59

Блинкен: Обарање дрона непромишљено

Амерички државни секретар Ентони Блинкен данас је изјавио да је у току истрага пада америчке војне беспилотне летелице у Црно море, након што су је пресрели руски авиони. Фото: Танјуг/AP Photo/Petr David Josek Он је током званичне посете Етиопији тај инцидент описао као „непромишљен” >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << и „небезбедан”.
Руски министар спољних послова Сергеј Лавров је, коментаришући пад дрона у Црно море, оценио да Сједињене државе „игноришу” чињеницу коју су „добро знале”. Oдносно да је Русија успоставила ограничења ваздушног простора у тој области након почетка сукоба у Украјини.
Nemački i britanski lovci presreli ruske avione u blizini Estonije

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Блинкен: Обарање дрона непромишљено се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.