Орсолинијева бомба за победу Болоње над Интером

Izvor: GradskeInfo.rs, 26.Feb.2023, 15:51

Фудбалери Болоње остварили су велику победу у 24. колу Серије А. Фото: Танјуг/Tano Pecoraro/LaPresse via AP Они су на стадиону „Ренато Дал’Ара“ победили екипу Интера са 1:0 (0:0). Тако су неро-азури прекинули низ од четири меча без пораза, док је Болоњи ово била четврта победа у последњих пет мечева.
>> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << /> Навијачи Болоње су већ у 12. минуту почели да се радују пошто је Муса Бероу постигао гол, али је ВАР сигнализирао да се радило о офсајду и погодак је поништен.
Није домаћин имао среће ни у 18. минуту када је Роберто Соријано погодио пречку.
Ипак, у 76. минуту, мрежа гостију из Милана се коначно затресла.
Холанђанин Јерди Шутен је сјајно упослио пасом са линије на средини терена Рикарда Орсолинија, он је левом ногом шутирао снажно и послао лопту под пречку.
До краја није било прилика, Болоња је умешно сачувала минималну предност.

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Орсолинијева бомба за победу Болоње над Интером се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.