Izvor: GradskeInfo.rs, 16.Feb.2023, 10:25
Мали: Претње за најоштрију осуду, предаја није опција
Министар финансија Србије Синиша Мали упутио је синоћ, после протеста десничара код зграде Председништва, подршку председнику Србије Александру Вучићу и најоштрије осудио претње које су му упућене.
Фото: Танјуг/Сава Радовановић
Мали је на свом Инстаграм налогу истакао да >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << подржава Вучића који „и на Дан државности Републике Србија мора да трпи насилно понашање лажних патриота, којима је циљ само изазивање немира”, јавља Танјуг.
„Ови антисрпски екстремисти су отишли и корак даље и упутили претње убиством председнику, што је за најоштрију осуду. Њихова једина политика су изазивање хаоса и мржња према Вучићу, а он се, са друге стране, сваким даном бори за мир, стабилност и бољи живот грађана. Најоштрије осуђујем овакво понашање дела опозиције. Предаја није опција”, поручио је Мали.
Orlić: Vučić poziva na slogu i zajedništvo, a antidržavna koalicija mu preti smrću
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Мали: Претње за најоштрију осуду, предаја није опција се појављује прво на Градске инфо.














