Путеви Србије апелују на опрез због најављених падавина

Izvor: GradskeInfo.rs, 16.Jan.2023, 15:55

Путеви Србије апелују на опрез због најављених падавина

ЈП „Путеви Србије“ апеловало је данас на учеснике саобраћаја да буду посебно опрезни приликом вожње и да прилагоде брзину кретања условима на путу, због најављених падавина које се очекују од уторка после подне до четвртка ујутро. Фото: Pixabay/pasja1000 Како се наводи падавине ће >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << захватити западне делове Косова и Метохије, југозападну Србију, нарочито пределе јужно од линије Прибој – Пријепоље – Сјеница – Нови Пазар, где ће пасти од 40 до 80 милиметара кише.
Снег се очекује само на највећим висинама, изнад 1.500 до 1.600 метара, док се у осталим крајевима Србије очекује знатно мања количина падавина. Према упозорењу, од вечерас до среде, у кошавском подручју и на планинама дуваће јак и олујни јужни и југоисточни ветар, а најјачи удари ветра очекују се на југу Баната и у југозападној Србији у уторак увече, односно у ноћи између уторка и среде.
„Путеви“ су апеловали на све учеснике у саобраћају да поштују саобраћајне прописе и прилагоде брзину кретања условима на путу.
Obilne padavine sa juga, košava do olujne, pa snežni vikend

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Путеви Србије апелују на опрез због најављених падавина се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.