Немачка министарка одбране затражила од канцелара Шолца да је разреши дужности

Izvor: GradskeInfo.rs, 16.Jan.2023, 13:27

Немачка министарка одбране затражила од канцелара Шолца да је разреши дужности

Немачка министарка одбране Кристин Ламбрехт саопштила је данас да је од канцелара Олафа Шолца затражила да је разреши дужности, пренео је Ројтерс. Фото: Pixabay/marconst „Данас сам тражила од канцелара да ме разреши дужности савезног министра одбране“, навела је Ламбрехт, која је >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << чланица Шолцове Социјалдемократске партије (СПД).
Њена одлука да се повуче долази у тренутку када је Немачка под притиском да одобри повећање војне подршке Украјини, а немачке одбрамбене способности доведене су у питање након што је више тенкова „пума“ остало ван употребе током недавне војне вежбе, навела је агенција.
Britanski premijer najavio nove zakone za regulisanje protesta

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Немачка министарка одбране затражила од канцелара Шолца да је разреши дужности се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.