Књига као лек за душу и ум на сваком путовању

Izvor: GradskeInfo.rs, 23.Jul.2026, 15:18

Књига као лек за душу и ум на сваком путовању

Одлазак на годишњи одмор током летњих месеци идеална је прилика да ресетујемо тело и ум, што не чинимо само сунчањем на плажи, умирујућим пливањем, дужим спавањем или другачијом исхраном која буде сва чула. Напротив! Фото: Pixabay/StockSnap
Књига је савршен пријатељ и у таквим тренуцима многи му свесрдно прибегавају. А за њега увек (мора да) има места у коферу, да се не лажемо!
Није Волт Дизни безвезе рекао да...

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.