Од данас градски аутобуси саобраћају по летњем реду вожње

Izvor: GradskeInfo.rs, 22.Jun.2026, 08:20

Од данас градски аутобуси саобраћају по летњем реду вожње

ЈГСП „Нови Сад“ обавештава путнике да ће од 22. јуна 2026. године  аутобуси саобраћати по организацији превоза за летњи период. Фото: Градске инфо Нови ред вожње подразумева временске корекције аутобуских полазака,  које су усклађене са потребама корисника услуга превоза у наредним месецима и очекиваним смањењем броја путника због коришћења годишњих одмора и летњег распуста.
Представа „Људи одозго” у среду,...

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.