Izvor: GradskeInfo.rs, 11.Jun.2026, 08:37
Фудбалери Португалије савладали Нигерију у пријатељском мечу пред старт Мундијала
Фудбалска репрезентација Португалије победила је вечерас у Леирији селекцију Нигерије резултатом 2:1 (1:1) у последњој припремној утакмици уочи Светског првенства.
Фото: Танјуг/AP Photo/Armando Franca
Голове за Португалију постигли су Педро Нето у 23. и Франсиско Консеисао у 75. минуту. Једини >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << стрелац за Нигерију био је Акор Адамс у 37. минуту.
Португалија ће на СП играти у групи К где се још налазе Колумбија, ДР Конго и Узбекистан. Први противник Португалији на Мундијалу биће ДР Конго, а тај меч је на програму 17. јуна у Хјустону.
Одбојкаши Србије победили Аргентину на старту Лиге нација
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Фудбалери Португалије савладали Нигерију у пријатељском мечу пред старт Мундијала се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.










