Маск директор Твитера док компанија не учврсти позицију

Izvor: GradskeInfo.rs, 17.Nov.2022, 10:01

Маск директор Твитера док компанија не учврсти позицију

Амерички милијардер Илон Маск саопштио је да планира да се у будућости повуче са позиције директора Твитера и да се нада да ће реструктуирање те компаније бити завршено у наредних неколико недеља. Фото: Pixabay/PhotoMIX-Company Он је у објави на друштвеној мрежи Твитер написао да планира >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << да се задржи на челној позицији све док та компаније не учврсти своју позицију на тржишту и додао да ће за то бити потребно неко време, пренео је Ројтерс.
Како преноси Вашингтон пост, Маск је наводно радницима Твитера јуче послао мејл у коме је навео да се морају обавезату на “прековремени рад високог интензитета“ или да у супротном напустите компанију.
Онима који желе да напусте компанију биће исплаћена отпремнина у износу од три месећне плате, навео је амерички лист.
Norveške kompanije žele saradnju u oblasti obnovljive energije

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Маск директор Твитера док компанија не учврсти позицију се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.