Пирс: Билатерални односи Србије и Уједињеног краљевства дубљи и шири, не мешамо се у изборе у Србији

Izvor: GradskeInfo.rs, 09.Apr.2026, 18:13

Пирс: Билатерални односи Србије и Уједињеног краљевства дубљи и шири, не мешамо се у изборе у Србији

Специјална изасланица Уједињеног Краљевства за Западни Балкан Карен Пирс рекла је данас да јој је драго што билатерални односи Србије и Уједињеног Краљевства постају дубљи и шири и одбацила наводе о мешању Лондона у изборни процес у Србији. Фото: Танјуг/Јадранка Илић
Након састанка са Вучићем у Београду, Пирс је за РТС навела да јој је драго што са званичницима Србије може о свему да разговара.
“То је...

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.