Апатин: Црни пантер уочен код Бање Јунаковић

Izvor: GradskeInfo.rs, 12.Nov.2022, 17:24

Апатин: Црни пантер уочен код Бање Јунаковић

Општина Апатин обавестила је данас грађане да је црни пантер, који је недавно виђен у атарима села Сонте, данас уочен у непосредној близини Бање Јунаковић.
Фото: WikimediaCommons/Rute Martins of Leoa’s Photography
„Моле се грађани да не иду до даљњег у том правцу, као и у правцу Пригревачке >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << шуме, јер се ради о веома опасној и непредвидивој дивљој животињи“, наведено је у обавештењу за јавност општине Апатин.
Општински органи су навели и да су у хватању и лоцирању црног пантера тренутно укључене све надлежне службе, као и стручна служба из Зоолошког врта Палић.
Više od 50.000 sadnica u akciji pošumljavanja“Srbija sadi“

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Апатин: Црни пантер уочен код Бање Јунаковић се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.