Партизан славио у Атини – трећа победа у Евролиги

Izvor: GradskeInfo.rs, 04.Nov.2022, 09:25

Партизан славио у Атини – трећа победа у Евролиги

Кошаркаши Партизана победили су у Атини екипу Панатинаикоса 91:89 (31:16, 23:25, 14:23, 23:25) у мечу шестог кола Евролиге. Фото: ABA liga/Dragana Stjepanovic Најефикаснији у екипи Партизана био је Кевин Пантер са 29 поена. Док је Матијас Лесор додао 15 уз 11 скокова.
У домаћем тиму најбољи су били Нејт >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Волтерс и Двејн Бејкон са по 17 поена.
Црно-бели после овог тријумфа имају скор од по три победе и пораза, док Панатинаикос има један тријумф и чак пет пораза.
Партизан ће у наредном колу, 10. новембра гостовати Олимпијакосу, док ће Панатинаикос дочекати Басконију.
Кошаркаши Партизана добро су ушли у меч и повели 9:2 у трећем минуту. Црно-бели су наставили са добром игром у наставку утакмице, а у седмом минуту било је 20:8. Партизан је прву четвртину добио са 31:16.
Jokić ispisao istoriju, pretekao legendu NBA lige u pobedi Denvera nad Oklahomom

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Партизан славио у Атини – трећа победа у Евролиги се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.